Košík je prázdný.

Sweeney: Bruins, Pastrnak 'najde nějakou dohodu v určitém okamži

10.09.2017 0
BRIGHTON, Mass - Diskusní úroveň vyvrcholila mezi Dresy hokej generálním manažerem Bruinsem Donem Sweeneym a JP Barrym, agentkou Davida Pastrnaka v posledních dnech, ale nezdá se, že se míč pohybuje hodně v jednom směru s týdenní cestou otevření výcvikového tábora.
 
Bruins udělal několik nabídek, které přišli na 6 milionů dolarů za rok na dlouhodobou dohodu. Barry předložil Bruinsovi nabídku na konci minulého týdne po dobu osmi let, o níž se předpokládá, že dosáhla nejméně 8 milionů dolarů za. Mezi B a klíčem 21letého omezeného volného agenta, který vypukol 34 gólů a 70 bodů v loňské sezóně, je velký rozdíl.
 
"Status quo tam," řekl Sweeney na začátku tábora nováčků ve čtvrtek ráno. "JP a já i nadále mluvíme a budeme i nadále mluvit a najít nějakou dohodu v určitém okamžiku. Neexistuje však žádný časový plán a nic, co by se rozšiřovalo na jinou než povahu rozhovorů, probíhalo. "
 
Sweeney dodal, že stále věří, že obě strany jsou odhodlány držet číslo 88 v Bostonu dlouhodobě. "Z tohoto pohledu nikdy nebyla žádná odchylka, od organizace ani od hráče, ani žádné indikace. [Potřebujete jen] najít dohodu, která funguje. "
 
Je zřejmé, že stále existuje šance, že zkrácená dohoda o mostě se stane možností, pokud se obě strany nemohou dohodnout na dlouhodobé smlouvě, ale neexistují žádné náznaky, které by byly pro hráče či tým žádoucí.
 
S začátkem začínajícího tábora B začíná naléhavost začínat trochu víc s táborem NHL týdně a Pastrnak očekává, že bude jedním z velkých ofenzívajících katalyzátorů na B spolu s vedoucím gólmanem Bradem Marchandem. Bruins jsou stále ještě NHL dresy Boston Bruins skoro dva týdny od 18. září předsezónního otvírače proti Montreal Canadiens v Quebec City. To bude, když Pastrnak skutečně začne spadat za svého spoluhráče, pokud oba strany nemohou v příštích 10 dnech něco vyrazit.