Košík je prázdný.

NHL zvony - Boston Bruins poznámky

16.06.2017 0
Jeden krátkodobě srovnatelný by mohl být Nikita Kucherov a jeho tříletá, 14,3 milionů dolarů mostní dohoda. Pastrnak by mohl hledat dvouletý projekt Artemi Panarin na 12 milionů dolarů, pokud bude krátkodobý.
 
Bruins a Pastrnak se možná dívají na to, že udělají pětiletý nebo šestý rok, možná i déle.
 
Dlouhodobými srovnatelnými transakcemi by mohl být Johnny Gaudreau (šest let za 6,75 milionu dolarů), Sean Monahan (sedm let za 6,38 milionů dolarů), Filip Forsberg (šest let za 6 milionů dolarů) nebo Vladimír Tarasenko (osm let za 7,5 milionu dolarů).
 
Joe Haggerty z týmu CSNNE: (poštovní taška) Bruinové potřebují špičkové levé křídlo, které mohou vstřelit. Mohli by také použít horní čtyři levé obránce.
 
Mohli by naplnit levé křídlo interně, ale [Haggerty] si myslí, že budou obchodovat s obranou. Obchodní možnosti by mohly být Jonas Brodin, Sami Vatanen, Tyson Barrie nebo Matthew Dumba.
 
Musí být v pořádku s pohybem prvního kola, Ryan Spooner a možná i Frank Vatrano nebo jiné vyhlídky.
 
Mohli by se chtít posunout dopředu jako Spooner a Jimmy Hayes a možná obranář Adam McQuaid.
 
[Haggerty] si nemyslí, že Bruinové jsou na trhu, aby zaplatili za volné agenty, aby naplnili jeden ze svých děr. Nemyslete si, že by chtěli být dlouhodobě zavázáni někomu, jako je Karl Alzner.
 
Pokud se díváte na svobodné agenty, měli byste hledat ty výhodné věci jako Riley Nash a Dominic Moore, které udělali poslední offseason.