Košík je prázdný.

Chicago Blackhawks 'Co když ... Hossův palubní trest byl pozměně

13.08.2017 0
Chicago Blackhawks a Nashville Predators měli v posledních letech pár seriálů Stanley Cup Playoffs, počínaje zápasem v roce 2010, který představoval hlavní "co když" moment v historii Blackhawks
 
Když Nashville dravci projeli Chicago Blackhawks v prvním kole Playboffs Stanley Cupu v roce 2017, bylo to trochu pomsty za pár vítězství v šesti sériích pro Blackhawks přes Predators v letech 2010 a 2015.
 
Tato série 2010 byla začátkem Chicaga na svém prvním poháru za 49 let. Bez vítězství v řadě, kdo ví, co by se mezi tím a teď nestalo.
 
Pokračování této série "co když" otázky týkající se Blackhawks v éře Jonathan Toews / Patrick Kane je ten, který pochází z prvního zápasu 2010. Blackhawkové byli druhým semenem západní konference, ale přední odmítli být odsunuti stranou. Série byla svázána ve dvou hrách za sebou do hry 5 v United Center.
 
A jaká byla hra. Blackhawks se ve druhém období vyšplhali o 3-1 pozdě Hokejový dres Chicago Blackhawks, jenomže viděli, že olovo se rozpustilo uprostřed třetího období a změnilo se na 4-3 schodek. Blackhawkové honili zbývající část regulace, ale ve vzrušujících okamžicích se dostalo extrémně dosti.
 
Marian Hossa pronásleduje Dan Hamhuis do koncových desek a bojuje za držení puků. Hossa natáhl ruce s Hamhuisem a poslal obranu nejdříve do ramen. Konečný výsledek: Pětiminutová majorka Hossy s pouhým 1:03 na hraní.
 
Všichni si vzpomenete na zbytek. Kane se shoduje se 14 vteřinami, které zbývají krátce poté, co se Antti Niemi stáhnul, aby se situace vrátila zpět na 5 na 5. Pak Hossa vyrazí z penězového boxu o čtyři minuty do prodloužení, střílí se za síť a netopýří kolem Pekky Rinne, aby posunul sérii na 3-2 ve prospěch Blackhawks.